GRY – największe produkcje lato 2018

GRY – największe produkcje lato 2018

Wakacje to okres, w którym każdy ma masę wolnego czasu. Jest to idealna okazja dla graczy, aby zanurzyć się w wirtualny świat i sprawdzić nowe tytuły. Co nowego tego lata?

Euro Track Simulator 2

Jeśli ktoś już wcześniej miał do czynienia z grą Euro Track Simulator 2 i przypadła mu do gustu, wciągnie się również w Bus Simulator 18. Gierka łudząco podobna do wspomnianego wcześniej symulatora ciężarówki, która miała swoją premierę w czerwcu tego roku. Jak sam tytuł zdradza, wsiadamy do autobusu i stajemy się jego kierowcą. Dzięki temu możemy przemierzyć niezliczone ilości kilometrów. Musicie uwierzyć, że wygląda ciekawiej niż brzmi i na pewno zapewni wiele godzin rozrywki. Kolejnym tytułem tego lata jest Jurassic World Evolution. Nie ma chyba osoby, która nie obejrzała filmu Park Jurajski, a będąc dzieckiem nie jarał się dinozaurami. Wszyscy, którzy chcą odkurzyć swoje pasje i powrócić do starych czasów powinni zagrać w ten tytuł. Jest to przyjemna strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w rolę zarządcy parku, gdzie można spotkać przywrócone do życia dinozaury. Przyjemna gierka, która umili nie jedne, ciepłe wieczory. Zagramy w nią zarówno na PC, jak i PS4 i XONE. Jeśli jesteś fanem wyścigów i adrenaliny,

powinna zainteresować Cię gra The Crew 2.

the-crew-2

Do naszej dyspozycji oddano otwarty świat, który można zwiedzać. Można wykonywać zadania poboczne, które gra oferuje w postaci wyścigów lub po prostu zwiedzać terytorium Stanów Zjednoczonych. Producent do zabawy oddaje nam auta, motory, samoloty, a także motorówki. Możemy mierzyć się z komputerem lub prawdziwymi przeciwnikami. W sierpniu swoją premierę ma gra SCUM. Jest to survivalowa gra akcji, w którą można grać w trybie multiplayer. Twórcy przenoszą nas to fikcyjnej rzeczywistości, w której ludzi postanawiają umilić sobie czas poprzez stworzenie brutalnego show o nazwie SCUM, gdzie więźniowie walczą o przetrwanie oraz przychylność widzów. Zadaniem gracza jest wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności survivalowych i pokonanie reszty więźniów.

Dodaj komentarz