Targi gier E3 2018 – co nowego?

Targi gier E3 2018 – co nowego?

Targi gier E3 to święto dla fanów gier komputerowych

Targi gier E3 to dla wielu fanów wirtualnej rozgrywki najważniejszy dzień w roku. To tutaj, na targach gier E3, mogą oni poznać daty premier nowych tytułów, jak i szczegółów z nimi związanymi. Także targi gier E3 2018 przyniosły całą masę ciekawych informacji na temat nowych gier. Co nowego zobaczyliśmy na targach gier E3 2018?

Battlefield 5 z trybem battle royale

Targi gier E3 zawsze obfitują w zwiastuny najlepszych produkcji gamingowych. Nie inaczej było i tym razem. Duże emocje wzbudził zwiastun piątej odsłony serii battlefield. Fani serii zobaczyli w nim nieco inny klimat aniżeli w poprzednich odsłonach. Poza tym zapowiedziano wprowadzenie do gry niezwykle popularnego trybu battle royale. Widocznie producent postanowił podążać za trendami. Pozostaje pytanie jaka będzie reakcja fanów serii na ten krok.

Co jeszcze nowego? FIFA 19 z licencją na Ligę Mistrzów.

Tegorocznymi targami gier E3 nie zawiedli się także fani wirtualnej piłki nożnej. Zapowiedziano bowiem premierę kolejnej odsłony gry FIFA, a więc najpopularniejszego symulatora gry w piłkę nożną, na 2019 rok. Zapowiedziano także, że FIFA zyskała licencję na rozgrywki Ligi Mistrzów. Umożliwi to graczom korzystanie z takiego trybu w rozgrywce wraz z oryginalnymi strojami, herbem Ligi Mistrzów oraz hymnem Ligi Mistrzów. Fani wirtualnej piłki nożnej, a szczególnie Ligi Mistrzów są wniebowzięci.

Targi gier E3 oferują o wiele więcej nowości.

Zarówno Battlefield 5, jak i FIFA 19, nie są jedynymi nowościami na tegorocznych targach gier E3. Nowości jest o wiele więcej. Zapowiedziano chociażby premierę Assassin’s Creed Odyssey, umożliwiono darmowe przetestowanie gry FIFA 18 podczas trwania mundialu czy obiecano dodanie dwóch nowych map w grze PlayerUnknown’s Battlegrounds do końca tego roku. Nowości z targów gier E3 jest zatem sporo. Warto je wszystkie przetestować. Chociaż jak najwięcej.

Dodaj komentarz