Wygląda na to, że Dualshock 4 to tani chiński badziew

dualshock ps4

Konsola PS4 jest już od kilku dni na rynku i coraz więcej graczy zaczyna narzekać na wykonanie kontrolera Dualshock 4. Guma na analogowych gałkach się wyciera, rozumiem po 3 latach ale po 2 dniach? Jeżeli takich przypadków będzie więcej to znaczy to, że wykonanie pada jest po prostu tanie i będzie musiało zostać poprawione a samo Sony będzie musiało wymienić gałki na nowe. Trochę mnie to martwi ponieważ podczas wieloletniej przygody z konsolami nigdy się z czymś takim nie spotkałem a grałem sporo, uwierzcie mi…

arti804, 19/11/2013 o 13:02 :
nie po to się sony chwaliło nowym padem od dłuższego czasu i wszyscy developerzy chwalący by później wypościć szajs jeśli guma sprawdzała się w ds1 i 2 i 3 to pewnie jest to ta sama i w 4

mr.Dwa_Lancuchy, 19/11/2013 o 11:48 :
takie zdjęcia wyciekały już wcześniej, i często dotyczyły padów użytkowanych na różnego rodzaju targach, gdzie przewijała się cała masa ludzi w różny sposób ‚testujących’ pada, więc myślę że problem dotyczy właśnie tych zgwałconych egzemplarzy.

Howdy, 18/11/2013 o 23:29 :
na razie nie ma sensu się wypowiadać, poczekajmy aż będziemy mieli pady w rękach

arti804, 18/11/2013 o 22:35 :
mi to się nawet wydaje ze i pazurem by ciężko było taka gumę rozwalić no chyba ze ktoś hodował kilka tygodni 🙂

whiteHussar, 18/11/2013 o 21:23 :
Widać, ze lewy anolog jest nacięty i widać także, że ta guma jest gruba i nie ma starcia tylko od razu nacięcie. Popatrzcie na prawy analog który jest jak nowy, jakim cudem?

Radek, 18/11/2013 o 17:50 :
Powiem tak. Po kilku przegranych godzinach w bf4 nie zauważyłem aby konsola się przegrzewała i wcale nie jest głośna jak to opisywały niektóre portale (pracuje cichutko nawet na obciążeniu) Jedyne z czym mam problem to ciągle wywalający błąd w bf4 zaraz po starcie CE-34878-0. ale wynika on z winy gry a nie konsoli. W dniu premiery zaraz po zakupie i pobraniu najnowszej aktualizacji co raz padał PSN ale to chyba oczywiste i nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Co do kontrolera w moim odczuciu jest wykonany dość solidnie. Niewiem co trzeba robić albo jakie mieć grabie aby zerwać ta gumę na gałkach analogowych. Dodam iż miałem mozliwość pogrania w Gamestop rónież na xbox one i niewiem czemu ale mam wrażenie że grafika na PS4 prezentuje się nieco lepiej.
Podsumowując nie załuję zakupu i uważam że PS4 to najlepszy wybór mimo iż całe zycie grałem na xboxie a PS4 to moja pierwsza konsola od Sony.

Dodaj komentarz