Wyższy poziom grania, czyli najlepsze akcesoria do PlayStation 4

Wyższy poziom grania, czyli najlepsze akcesoria do PlayStation 4

Konsole produkowane przez SONY od zawsze dają nam wiele frajdy, bez względu na generacje. Czy możemy się jeszcze lepiej bawić? Dzięki tym akcesoriom do PS4 przeniesiecie się jeszcze głębiej w świat gry!

Playstation VR

Świetna alternatywa dla siedzenia z padem w ręku przed telewizorem. VR wprowadza nas w zupełnie inny świat rozrywki w którym wcale nie musimy być sami. Akcesorium pozwoli nam na grę multiplayer, a dzięki kamerce dodawanej do zestawu nasze ruchy będą odwzorowane zupełnie tak, jak w prawdziwym życiu.

Nakładki, gripy i gumki do kontrolera

Takie akcesoria jak gripy i gumki pozwalają nam na komfortową grę przez większą ilość czasu. Często zdarza się, że nasze dłonie lekko się pocą a kciuk „zeskakuje” nam z gałki. Dzięki nakładkom, których powierzchnia najczęściej jest lekko chropowata, nie będziemy musieli się martwić o uciekający nam celownik podczas najcięższych batalii.

Kierownice, pedały oraz skrzynie biegów

pedaly kierownica skrzynia do ps4 sklep

Czym byłby wyścig bez profesjonalnego sprzętu? Akcesoria do PS4, takie jak kierownice i pedały pozwalają nam odkryć nowe wrażenia podczas ścigania się na torze w wielu grach np. w Gran Turismo. Pozwala nam to poczuć się, jak prawdziwy kierowca, ponieważ nawierzchnia na torach będzie zależała od zachowania naszej kierownicy, dodawanego gazu czy hamulca. To wciąż mało? Dodatkowa skrzynia biegów czeka na wrzucenie przez Ciebie pierwszego biegu.

Kontrolery dla profesjonalistów oraz e-sportowców

pad do ps4 nowy

Jeśli DUALSHOCK3 jest dla Ciebie niewygodny lub wizualnie nie przyciąga twojego wzroku, sklepy oferują świetne alternatywy. Wielu producentów produkuje własne pady, nie tylko dla niedzielnych graczy, ale także profesjonalistów i e-sportowców, którzy potrzebują najlepszego dostępnego sprzętu.

Podsumowanie

Konsola PS4 to nie tylko standardowe akcesoria dołączone do zestawu. W sklepach znajduję się wiele produktów, które mogą umilić nam czas gry, a także wprowadzić nas w zupełnie inny wymiar.

Dodaj komentarz