Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda

Nexus miał własne problemy, a oczekiwanie na przybyszów z Drogi Mlecznej wydłużało się w nieskończoność. Oszczędność energii i zachowanie większej części załogi we śnie były koniecznością. Gdy członkowie załogi stracili wszelką nadzieję arki ukazały się w przestrzeni. Pionierzy mieli sporo zadań do wykonania, lecz te najważniejsze wciąż się oddalały. Alec Ryder miał poprowadzić ludzi do szybkiej i sprawnej kolonizacji nowego świata w Galaktyce Andromedy lecz jego życie dobiegło niespodziewanie końca. Musiał więc dokonać ważnego wyboru i jednemu z dwojga swoich dzieci przekazać swoją pozycję i ogrom zadań do wykonania.

mass-effect-gry

Najbardziej istotne z nich to oczywiście znalezienie miejsca do życia dla każdej z ras, które przybyły wraz z ludźmi. Nietuzinkowa drużyna stworzona przez ludzkiego Pioniera miała więc stawić czoła wszelkim napotkanym niebezpieczeństwom oraz przeciwnikom, którzy mają swoje własne plany w tej galaktyce. Nie uda im się zadowolić wszystkich, a każda z ras przecież ma swoje własne problemy i swoje własne marzenia do realizacji. Trudno czasem wybrać po której stronie należy stanąć, tak by nikogo nie faworyzować.

mass-effect-andromeda-gra

Gra Mass Effect Andromeda to niepowtarzalna możliwość sięgnięcia nieco dalej niż dotychczas i spędzenia wielu udanych godzin przy nieliniowej rozgrywce. Każdy wybór ma tu swoje znaczenie i trzeba liczyć się z jego konsekwencjami. Otwarty świat kusi, lecz jest niezwykle niebezpieczny. Warto więc wykonać kilka dodatkowych zadań i zwiększyć swoje umiejętności. Dobrym sposobem jest również zdobycie lepszego uzbrojenia i dobrych pancerzy.

Dodaj komentarz