Zabawa w rolnictwo – Farming Simulator 19

Zabawa w rolnictwo – Farming Simulator 19

apewne każdy z nas kiedyś w dzieciństwie chciał być rolnikiem. Usiąść za sterami wielkich i silnych ciągników. Teraz jest to bardzo proste dzięki Farming Simulator 19.

Farming Simulator 19

Wiernie odtworzone modele maszyn rolniczych skutecznie zagłębią Cię w świecie rolnictwa. Ten symulator życia rolnika pozwala nam cieszyć się możliwością uprawy ziemi. To doskonała możliwość dla mieszkańców miast, którzy chcieliby spróbować w swoich sił, a ze względu na miejsce zamieszkania nie mogą tego zrobić. Farming Simulator 19 daje tą możliwość. Nowy silnik graficzny zmienił grę na lepsze, w porównaniu do wcześniejszych edycji. Niesamowita grywalność sprawia, że nie odejdziesz od symulatora, poczujesz więź z naturą i zapragniesz z nią obcować przez kolejne godziny.

Życie rolnika w Farming Simulator

Dzieki Farming Simulator 19 możemy wcielić się w życie rolnika, poznać zasady uprawy roślin, produkowania żywności i cieszenia się z prowadzenia wielkich maszyn rolniczych. Możesz wsiąść za kierownicę kombajnów zbożowych, dokonywać niezbędnego nawożenia roślin i co najważniejsze sprzedawać zbiory, by kupować coraz to nowsze maszyny. Gra pozwala na zakup zwierząt gospodarskich, dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak to wygląda naprawdę. Ogromny park maszynowy sprawia, że gra nigdy się nie znudzi. Możliwość wielu konfiguracji sprzętu wystarcza na wiele godzin gry, odkrywając za każdym razem coś nowego.

Dodaj komentarz