Nekromanta w Diablo III

diablo iii nekromanta

W listopadzie 2016 roku na BlizzConie, czyli corocznej imprezie organizowanej przez studio Blizzard, ujawniono, że w niedalekiej przyszłości pojawi się pakiet nowej zawartości do Diablo III, legendarnego hack’n’slasha wspomnianej firmy. Ma on wprowadzić do gry kilka kosmetycznych dodatków oraz całkowicie nową grywalną klasę postaci, czyli Nekromantę. Co ważne, ta dodatkowa zawartość jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy wersji Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition.

Fabuła

Nekromanci, znani też jako Kapłani Rathmy, odpowiadają na wezwania Sanktuarium i opuszczają kedżystańską dżunglę, w której przechodzili szkolenie. Otrzymali zadanie, by dbać o równowagę między życiodajnymi i śmiercionośnymi mocami na świecie.

Mechanika działania Nekromanty w Diablo III

Nowa klasa postaci korzysta z magii, która pozwala mu panować nad śmiercią. Zdolności bojowe Nekromanty oparte są na krwi i kościach, ma możliwość wskrzeszania zwłok. Jego działanie oparte jest na założeniach znanych z poprzedniej części serii, która stanowiła inspirację twórców. W Diablo III gracz ma do dyspozycji moc Wskrzeszania Szkieletów, Wysysania Krwi z ofiar, może także siać zniszczenie za pomocą Wybuchających Zwłok, a także teleportować się na nieduże odległości dzięki umiejętności zwanej Napływem Krwi.

 Pozostałe dodatki

Oprócz wprowadzenia wspomnianej klasy postaci, w grze znalazły się też dedykowane dla niej przedmioty legendarne oraz zestawy. Udostępniona została także możliwość posiadania zwierzaka. Pakiet ten zwiększa maksymalną ilość postaci na koncie, dodaje ramkę portretu, proporzec, sztandar oraz unikalną symbolikę, a w wersji na komputery osobiste pojawiły się dwie dodatkowe zakładki skrytki.

Dodaj komentarz