OMSI 2 – zostań kierowcą autobusu – realistyczny symulator

OMSI 2 – zostań kierowcą autobusu – realistyczny symulator

Dzięki symulatorom takim jak OMSI 2, możemy spełniać marzenia z dzieciństwa. Każdy miał marzenia kim chce zostać w przyszłości. Nie jedno dziecko marzyło o tym by prowadzić duże samochody, np. autobusy. Jest to idealna okazja by spróbować swoich sił za kierowcą bardzo duże samochodu.

OMSI 2 – symulator kierowcy autobusu

Symulator kierowcy autobusu to ostatnio często wybierana pozycja wśród gier. Cel gry wydaje się prosty, jazda pomiędzy przystankami i przewożenie pasażerów. Jednak nie jest tak łatwo jakby się nam to mogło wydawać. Za kierownicą autobusu przyjdzie się nam zmierzyć z różnymi utrudnieniami na drogach. Duże natężenie ruchu na drogach skutecznie będzie utrudniało jazdę. Do tego musimy jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego, co czasami jest trudne. Manewrowanie tak dużym samochodem w ciasnych uliczkach może być czasem bardzo trudne.

Jazda po wirtualnym mieście nie jest taka prosta

Gra jest doskonale wykonana. Mamy do wyboru różne typy autobusów, którymi możemy ruszyć na podbój przystanków. Oprócz prowadzenia autobusu mamy również możliwość sprzedaży biletów pasażerom. Jest to ciekawy motyw w grze, która została stworzona typowo jako gra samochodowa.

Gra jest doskonale grywalna i przyjemna, co pozwoli nam na odpoczynek po ciężkim dniu. Spokojnie możemy jeździć po mieście i delektować się przywilejami kierowcy autobusu. Także nie ma potrzeby wydawać grubych tysięcy na kurs prawa jazdy na prowadzenie autobusu 😉 Wystarczy symulator.