Dragon Ball – gadżety powstałe z miłości do serii

gra dragonball na play it

Magiczne chmurki, które dotrą wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie ich pasażer, Smocze Kule, które pozwalają przywołać spełniającego życzenia smoka Shen Long… nie, takich rzeczy nie znajdziecie w naszym sklepie. Zapewniamy – te, które tam czekają, też przypadną Wam do gustu!

Część atmosfery anime Dragon Ball powiązana jest z dziwnie abstrakcyjną i równocześnie logiczną fabułą, w której główni bohaterowie nigdy nie umierają do końca, a w Zaświatach znajdują się miejsca wręcz stworzone do treningu (jak m.in. planeta Kaiō). Resztę niezapomnianego klimatu tego tytułu tworzą wyraziste postacie – od lekko naiwnego, jednak sympatycznego Goku, jego żony Chi-Chi, poprzez Vegetę i jego rodzinę, aż po bohaterów takich jak Szatan Serduszko Junior.

Seria Dragon Ball, której popularność w Polsce zaczyna się w okolicach 1999 roku, miała kilka kontynuacji – Dragon Ball Z, Dragon Ball GT oraz Dragon Ball Super. Żywotność anime doskonale oddaje ilość gadżetów Dragon Ball, które towarzyszą miłośnikom serii każdego dnia.

Gadżety Dragon Ball na prezent?

Gadżety Dragon Ball to doskonały pomysł na prezent dla każdego wielkiego fana serii. Jesteś nim, jednak nie masz serca prosić babci o figurkę Goku Super Saiyan lub tłumaczyć wujkowi, dlaczego chcesz tą „zabawkę” POP Vinyl-a przedstawiającego poirytowanego Vegetę? Spraw sobie – sama lub sam – przyjemność bez okazji i wybierz gadżety Dragon Ball, które uzupełnią Twoją kolekcję!

Nasz dział Dragon Ball to nie tylko zabawki i figurki, ale też elementy wystroju wnętrz, których nie powstydziłaby się sama – jakże przecież drobiazgowa – Chi-Chi! Potrzebujesz dodatkowej mocy na trening? Wybierz jeden z modeli plecaków, które pomieszczą niezbędny ekwipunek i ruszaj, by trenować równie mocno, jak Krilan! To wciąż nie to? Zajrzyj sam i sprawdź, czy może jednak nie kryją się tam te Smocze Kule … .

Seria Dragon Ball ponownie zyskała na popularności za sprawą kolejnej odsłony Dragon Ball Super. Po raz kolejny możemy w niej oglądać najbardziej znanych bohaterów serii: Son Goku, Vegeta, Son Gohan oraz wielu wielu innych. Bohaterowie przezywają kolejne przygody oraz biorą udział w największym turnieju jaki do tej pory widział świat, a konkretniej to różne światy 😉 Kto zwycięży w turnieju? Jak potoczą się losy naszych bohaterów? Tego oczywiście dowiecie się z najnowszej produkcji z serii Dragon Ball.

Dodaj komentarz